U16 A csapatunk is behúzta ma az első győzelmet

by | 2022. Mar, 06. | Mérkőzések

Kedves szurkolóink, U16 A csapatunk is behúzta ma az első győzelmet a DVTK Jegesmedvék Akadémia ellen, 11:1 lett vége a találkozónak.

Magabiztosan és lendületesen kezdtek a mieink, olyannyira domináltak például az első harmadban, hogy a kapura lövések száma is 33:0 volt a BJA javára.

Ez nemcsak százalékos arányban, de gólokban is megmutatkozott: az első hat találatot már az első játékrészben megszerezte a csapat. Gőgh Viktor kezdte meg a gól gyártást az első percben, őt követte Bisz Márk Patrik (2), Horváth Bendegúz, Kadarkúti Bálint (2), Szivák Gergő (2), Mayer Marcell, Gál Botond és Lobenwein Bálint.

Az asszisztokért Szivák Gergőt, Temesi Dávidot (3), Mayer Marcellt, Bárdos Andort, Kocsis Gergő Andrást, Őrsi Jánost (2), Lobenwein Bálintot, Dobos Boldizsárt és Szécsi Viktor Dominikot illeti dicséret.