Budapest Jégkorong Akadémia – Székelyföldi Jégkorong Akadémia 3-2

by | 2022. Mar, 18. | Mérkőzések

Meg is van a győzelem, kedves szurkolóink! 😍

U18-as csapatunk hosszabbításban győzte le a ma ismét remek formában játszó ellenfelét.

Nagyon fegyelmezett, szép játékot láthattunk a mieinktől. Straubinger Zoltán kezdett a kapuban, Sári Krisztián lőtte az első harmad egyetlen gólját 02:46-nál, mellyel meg is szerezte a BJA számára a vezetést.

A második harmadban hazai gól nem, SZJA gól viszont kettő esett, így 1-2 állt az eredményjelzőn mikor a harmadik játékrészre kijöttek a csapatok.

Nem sokáig, ugyanis 29 másodperccel a kezdés után Keresztes Zsombor bevágta az egyenlítő gólunkat Ian Fingust és Ravasz Csanád passzából.

Mindkét oldalon voltak ezután még helyzetek, ki nem használt emberelőnyök, de a győztes találatot Makai Miklós szerezte a hosszabbítást követően 3:29-nél, mellyel el is döntötte a mérkőzést. Az asszisztot ezúttal Keresztes Zsombor jegyezte.

Szép volt srácok, gratulálunk! 😍🏒🥅

Gratulálunk a mai királyfinak, Makai Miklósnak, nagyon jó helyre , fejre került ismét a meccs legjobbjának járó korona! ❤️

Már csak egy meccsre van csapatunk a továbbjutástól, holnap újabb mérkőzés vár a srácokra hazai pályán.

Most jöhet még egy kis öröm, majd gyors pihenés, aztán mindent bele holnap! Meglesz a győzelem! ❤️🏒🥅