Két csapatunk is játszott tegnap este

by | 2021. Sep, 09. | Mérkőzések

Jó reggelt kedves szurkolóink.😊

Két csapatunk is játszott tegnap este: az U18 Miskolcon bajnokit, míg az U21 Ljubljanában felkészülési mérkőzést.

Az U18 izgalmas, mindvégig szoros mérkőzésen van túl, ahogy az edzőink mondták: ” Nagyon jó kapus teljesítménnyel, büntetőkkel maradtunk alul az első akadémia ellenfelünkkel szemben.”

Tihanyi Olivér és Sári Krisztián (2) voltak a gólszerzők, 4:3 lett a végeredmény szétlövés után.

Aki nézte a mérkőzést, az szerintem egyetért azzal, hogy egy hajszálon múlt a győzelem, senkinek nincs oka szomorkodni. ❤️🏒🥅

Az U21 szlovéniai túrájának második edzőmeccsén 10:5-re nyert a Ljubljana, 1-2, 7-2, 2-1 volt a harmadonkénti arány.

A Budapest JA góljait Fülöp Bence, Antal Csongor (2), Jécsai Dávid és Nádor Kristóf lőtték.

Bedő Botond és Timo Keppo így értékelték a mérkőzést:

” Az első harmadban nagyon jól kezdtünk, jól ment a játék, és ez látható volt az eredményjelzőn is. Vezettünk a szünet előtt, jó energiákkal mentünk ki a második harmadra, rendben volt a játékunk, majd a harmad második felétől valami megváltozott, és nagyon könnyű gólokat adtunk az ellenfélnek.

Ebből a gödörből csak egy-két percre tudtunk kijönni innentől a mérkőzés végéig. Bár nem örül senki, de most számunkra mégsem az eredmény az elsődleges szempont, hanem az, hogy jó kihívás elé állítsuk a játékosokat, és fejlődni tudjunk a játék részleteiben.”

Ma még vár egy mérkőzés 18:00-tól Jesenicében a srácokra, aztán indulnak haza, úgyhogy hajrá este, mindent bele! 😍🏒🥅